Koristni nasveti

Real Madrid je izgubil proti Atleticu in izpadel iz kraljevega pokala

256views

Atletico Madrid je v 1/8 finala kraljevega pokala premagal glavnega tekmeca Real Madrid. Tekma na stadionu Metropolitano je potekala pozno zvečer 18. januarja in se je končala z zanesljivo zmago “žimnic” z rezultatom 4:2.

Prvi je zadetek dosegel igralec Atletica – v 40. minuti je mrežo načel Samuel Lino. Toda Real je uspel zabiti gol “v slačilnico” – v 46. minuti se je zgodil avtogol po krivdi vratarja Jana Oblaka.

Po 15 minutah odmora sta si nasprotnika spet izmenjala zadetka – zadela sta Alvaro Morata in Joselu. Zmagovalec je bil odločen v podaljšku, ko sta zadetka dosegla Antoine Griezmann in Rodrigo Riquelme.

Tako se je Atletico prebil v četrtfinale španskega pokala. Četa Diega Simeoneja bo novega nasprotnika izvedela po izidu žreba 19. januarja.

V španskem prvenstvu je zdaj Real na drugem mestu, Atletico Madrid pa na petem.